Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi

1381 Görüntülenme
1
Arkadaslar Merhaba 2.0 Renault motor aracım sabahları zor calışıyor ve yokusda cekısi düşüyor. Düz yoldada çekişi çok zayıf sanki arabayı arkadan birisi tutuyor. Benzin ve Lpg de her ikisindede yapıyor. Bu olay neden kaynaklanır daha önce hiç böyle yapmamıştı havalar soğuyunca başladı. :sick:
Ara
Cevapla
2
Bobinlerden kaynaklanıyor olabilir.
Logo_hyecom_Renault.pngRenault 9
Ara
Cevapla
3
Erhan arkadaşımızın dediği gibi bobinlerden kaynaklanabilir. Araç rolantide çalışırken elinizle bobinlere giden soketleri tek tek sökün söktüğünüz kablonun hangisi tepki vermiyorsa o bobin arızalıdır.
Ara
Cevapla
4
kusura bakmayın geç cevap yazdım bobinlerin 4 ün birden değişti sorun kalmadı. bobinlerle beraber bujileride değiştirdim.
Ara
Cevapla


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi ana konu, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi konusu, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi yazısı, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi renault, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi arızası, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi tamiri, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi servisi, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi onarımı, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi işlemi, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi nasıl yapılır, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi kendin yap, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi nasıldır, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi nasıl yapılır, Laguna Çekiş ve Rolanti Problemi fiyatı

Hızlı Menü: