Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin

1043 Görüntülenme
1
Merhaba arkadaşlar gerek görünüm olarak gerekse aydınlatma olarak farlarınız dan rahatsızsanız aşağıdaki ürünü kullanmanızı öneririm. Bu hafta sonu aracımda uyguladım sonuçları aşağıda resimlerde paylaştım.

İnternette çok araştırdım birisi ıslak mendil gibi birşeyle, birisi diş macunuyla falan far temizliyor. En son bu ürünü buldum. Sanırım oto tamircileri de buna benzer ürün kullanıyor. Ürünün adı "Befar Far Temizleme Seti" ürün hakkında da hiç bir yerde inceleme yapılmamış ben yapmak istedim.

Satın Aldığım Site : Gitti Gidiyor.

Ürünün Resmi Bu

lddJRr.jpg

Ürünü kullanmak için sadece devri ayarlanabilen bir matkaba ihtiyacınız var.

Kısaca Yapılışını Anlatayım.
Ürünün içerisinden çıkan zımparaları tek tek cırtlı süngere yapıştırıp farlarımızı sürekli ıslatarak zımparalıyoruz. ( 900 lük 1000 lik 2000 lik Sırayla ) Sonra farların kurumasını bekliyoruz, çizik giderici ve parlatıcı cilayı fara sürüyoruz en son farımızı fiber bezle siliyoruz hepsi bu kadar.

( İlk zımparada sapsarı bir kir akıyor )


ARACIMIN FARLARININ İLK HALİ

BrrJgM.jpg

ZZZvRV.jpg

ojjGl9.jpg


ZIMPARALAMA İŞLEMİ BİTMİŞ HALİ ( 900-1000-2000 ZIMPARADAN SONRA )

V00oRv.jpg

BU DA BİTMİŞ HALİ

1LL10N.jpg

vbbk74.jpg

nRRzoM.jpg
Ara
Cevapla
2
ilk gün ki gibi olmuş.
Ara
Cevapla


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin ana konu, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin konusu, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin yazısı, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin renault, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin arızası, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin tamiri, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin servisi, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin onarımı, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin işlemi, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin nasıl yapılır, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin kendin yap, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin nasıldır, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin nasıl yapılır, Befar Far Temizleme Ürünü - Sararmış Farınızı Temizleyin fiyatı

Hızlı Menü: