Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri

1032 Görüntülenme
1
Clio 4 sahipleri olarak, buraya araçlarımızın sevmediğimiz yönlerini yazalım.

Sizi rahatsız eden, şu olsaydı iyiydi, bu yaptıkları olmamış, ya da şöyle bir sorun var sadece bende mi var gibi sorunlarımızı yazalım.

Hem daha önce yaşamış arkadaşlar sayesinde çözüm bulunabilir, hem de içimizi döküp rahatlatmış oluruz Gulumse

Ben başlıyorum:

-Orta konsoldaki kalorifer hava çıkışlarını aşağı (bacaklara doğru) çeviremiyoruz. Ya düz gidiyor ya yukarı.. Aşırı saçma.. (80 model arabalarda bile yok bu)

-Bass Reflex adını verdikleri ses sistemi çok başarılı değil. Yüksek seslerde bass'lar patlıyor. Ses açınca bass ı kısmak gerekiyor. Resmen fakirlik

-Ön amörtisörlerden büyük cukura girince gelen zangırtı sesi. Bu başka arkadaşlarda da var. Kronik bir sorun sanırım.

-Benzin deposunu fulledikten sonra uzun bir süre ibre yerinden oynamıyor.. Sonra birden düşmeye başlıyor. İlk başta oha lan kaç km yol yaptım araba resmen yakıtı kokluyo demenize sebep oluyor. Ama sonra bir anda inmeye başladıkça ağlıyorsunuz..
Ara
Cevapla
2
benim en sevmediğim yanı arka kapıların açma yeri kimse açamıyor inip açmak zorunda kalıyorum.
Ara
Cevapla
3
Arka camının görüş açısının dar olması. Diğer her şeyini seviyorum.
Ara
Cevapla


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri ana konu, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri konusu, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri yazısı, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri renault, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri arızası, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri tamiri, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri servisi, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri onarımı, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri işlemi, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri nasıl yapılır, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri kendin yap, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri nasıldır, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri nasıl yapılır, Clio 4 ünüzün hiç sevmediğiniz yönleri fiyatı

Hızlı Menü: